Warsztat celów LMI - Jak skutecznie definiować i realizować cele w działalności biznesowej. Zaproszenie na bezpłatne szkolenie na Politechnice Wrocławskiej - 30.05.2018

22.05.18

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza menedżerów oraz osoby zarządzające firmami na bezpłatne szkolenie pt.: „Warsztat celów LMI - Jak skutecznie definiować i realizować cele w działalności biznesowej”.

Ruszają zapisy do IV Mistrzostw Strzeleckich Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa DOZAMEL

21.05.18

Mistrzostwa odbędą się w dniu 22.06.2018 w godzinach od 10 do 13 na strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu.

Wielka Akcja Krwiodawcza WPP już po raz dziesiąty!

04.04.18

11 maja - w piątek - odbędzie się dziesiąta Wielka Akcja Krwiodawcza Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Zapraszamy wszystkich krwiodawców w godzinach 8-12 do wygodnej i klimatyzowanej Sali Miedzianej Centrum Konferencyjnego WPP (III piętro).

Rowerem miejskim do Wrocławskiego Parku Przemysłowego?

15.03.18

Jeśli chcesz, by w bezpośrednim sąsiedztwie WPP powstała miejska stacja rowerowa, to teraz możesz mieć na to realny wpływ! Weź udział w konsultacjach społecznych. Masz na to czas do 29 marca.

Wystarczy wejść na stronę https://www.wroclaw.pl/rozmawia/wroclawski-rower-miejski-w-rozbudowie i wybrać na mapie lokalizację Wrocławskiego Parku Przemysłowego (np. okolice ul. Fabrycznej 10).

DARR S.A. oraz Park Technologiczny Sunrise Valley z Litwy zapraszają firmy z WPP do udziału w projekcie Futurepreneurs w charakterze Partnera Merytorycznego

10.01.18

Futurepreneurs to projekt prowadzony od 2016 roku polegający na wykorzystaniu potencjału akademickiego w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów pochodzących z biznesu. Ego celem jest wspieranie innowacyjnych pomysłów biznesowych młodych ludzi w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku- Centrum Konferencyjne WPP, 13 listopada 2017

09.11.17

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., jako Koordynator Regionalny Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, wraz z Partnerami: Dolnośląskimi Pracodawcami, Funduszem Regionu Wałbrzyskiego, DOZAMEL Spółką Zarządzająca Wrocławskim Parkiem Przemysłowym, Idea Place oraz ośrodkiem Enterpise Europe Network afiliowanym przy DARR S.A. zapraszają Państwa serdecznie do udziału w Inauguracji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku.

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2017 - konferencja we Wrocławiu, 26 października 2017 r.

23.10.17

W imieniu CSRinfo zapraszamy Państwa do udziału w konferencji we Wrocławiu w ramach Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu 2017 (#TOB2017). Patronat nad wydarzeniami objęli m.in. Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rozwoju, UN Global Compact, Urzędy Miast Katowic, Poznania, Gdańska i Warszawy.

Warsztaty Świadoma Mama prowadzone przez Paulinę Holtz- 11 października, 11.00-20.00

09.10.17

11 października w Centrum Konferencyjnym WPP przy ul.Fabrycznej 10 odbędą się bezpłatne warsztaty Świadoma Mama przeznaczone zarówno dla obecnych jak i przyszłych rodziców.