Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

DARR S.A. oraz Park Technologiczny Sunrise Valley z Litwy zapraszają firmy z WPP do udziału w projekcie Futurepreneurs w charakterze Partnera Merytorycznego

10.01.18

Futurepreneurs to projekt prowadzony od 2016 roku polegający na wykorzystaniu potencjału akademickiego w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów pochodzących z biznesu. Ego celem jest wspieranie innowacyjnych pomysłów biznesowych młodych ludzi w zakresie zrównoważonego rozwoju.

więcej

Inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku- Centrum Konferencyjne WPP, 13 listopada 2017

09.11.17

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., jako Koordynator Regionalny Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, wraz z Partnerami: Dolnośląskimi Pracodawcami, Funduszem Regionu Wałbrzyskiego, DOZAMEL Spółką Zarządzająca Wrocławskim Parkiem Przemysłowym, Idea Place oraz ośrodkiem Enterpise Europe Network afiliowanym przy DARR S.A. zapraszają Państwa serdecznie do udziału w Inauguracji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku.

więcej

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2017 - konferencja we Wrocławiu, 26 października 2017 r.

23.10.17

W imieniu CSRinfo zapraszamy Państwa do udziału w konferencji we Wrocławiu w ramach Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu 2017 (#TOB2017). Patronat nad wydarzeniami objęli m.in. Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rozwoju, UN Global Compact, Urzędy Miast Katowic, Poznania, Gdańska i Warszawy.  

więcej

Warsztaty Świadoma Mama prowadzone przez Paulinę Holtz- 11 października, 11.00-20.00

09.10.17

11 października w Centrum Konferencyjnym WPP przy ul.Fabrycznej 10 odbędą się bezpłatne warsztaty Świadoma Mama przeznaczone zarówno dla obecnych jak i przyszłych rodziców.

więcej

Studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu – ostatnie dni rekrutacji

29.09.17

Od 1 stycznia 2017 r. każdy, kto posiada dyplom MBA, może zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. 

więcej

20 % zniżka na studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu

07.09.17

W związku ze zbliżającym rozpoczęciem roku akademickiego, Wyższa Szkoła Handlowa, nasz długoletni Partner i Uczestnik WPP, przygotował specjalną ofertę studiów MBA dla firm zlokalizowanych na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. 

więcej

Debata o innowacyjności pt. Innowacyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy - modele i dobre praktyki - 5 czerwca 2017 r- zaproszenie

26.05.17

Debata o innowacyjności pod patronatem Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie Miasta Wrocławia Rafale Dutkiewiczu Dziekana Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej pt. "Innowacyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy - modele i dobre praktyki"

więcej

Wielka Akcja Krwiodawcza- 8 czerwca, godz. 12.00-16.00

12.05.17

Szanowni Państwo, już wkrótce na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego odbędzie się Wielka Akcja Krwiodawcza.


 

 

więcej
1 2 3 4 5 6 7
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto