Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza. Zgłoszenia do 30 września.

28.09.15

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH! Tylko do 30.09. 2015 roku przedsiębiorstwa i samorządy z Dolnego Śląska mogą nadsyłać zgłoszenia na XII edycję Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”.

więcej

Politechnika Wrocławska zaprasza na DZIEŃ OTWARTY studiów MBA – Wrocław Ponts MBA – 25 czerwca

10.06.15

Wrocław Ponts MBA to pierwszy i jedyny w Polsce program studiów MBA oferowany w sieci partnerskich, akredytowanych programów MBA. Wykładowcami w tym programie są specjaliści  z  wiodących światowych  ośrodków myśli ekonomicznej ze wszystkich kontynentów. 

więcej

Padną strzały

27.05.15

W ramach Tygodnia dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym już w najbliższy piątek odbędzie się debiut Mistrzostw Strzeleckich WPP o Puchar Prezesa Dozamel pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia we współpracy z Bractwem Kurkowym Miasta Wrocławia.

więcej

Moje ulubione zabawy na świeżym powietrzu - OGŁASZAMY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

25.05.15

W ramach trwającej akcji „Tydzień dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym”, wraz z naszym Partnerem – firmą Titanum, dostawcą artykułów biurowych i szkolnych  – ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci.


Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

więcej

Ogłaszamy wiosenną edycję "Tygodnia dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym"

18.05.15

Po udanym ubiegłorocznym debiucie akcji CSR-owej pt. „Tydzień dla Zdrowia i Bezpieczeństwa w WPP” ogłaszamy jej drugą, wiosenną edycję pod nazwą:

„Tydzień dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym”

Tegorocznym motywem przewodnim będzie sport i ruch na świeżym powietrzu. Ale nie tylko...

więcej

Instrumenty i możliwości wsparacia działalności Spółek

29.04.15

W nawiązaniu do odbytych w Ministerstwie Skarbu Państwa spotkań (grudzień 2014 i kwiecień 2015) z przedstawicielami Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Departament Nadzoru Właścicielskiego MSP przekazuje wszystkim zainteresowanym firmom na obszarze WPP prezentacje elektroniczne z tych spotkań.

więcej

Zaproszenie na szkolenie z EKSPERTEM dr Robertem A. Rohm'em we Wrocławiu - 27 maja

22.04.15

Zachodnia Izba Gospodarcza, Crown Consulting Sp. z o.o., Value Creation zapraszają  27.05. 2015 roku na jedyne i niepowtarzalne CAŁODNIOWE szkolenie z wybitnym amerykańskim ekspertem dr Robertem A. Rohm’em, pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu, podczas którego będziecie mieli Państwo możliwość odkrycia metod zwiększenia produktywności i sprzedaży w oparciu o Model Ludzkich Zachowań (DISC).

 

więcej

Zaproszenie na seminarium: Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej (6 maja, Centrum Konferencyjne WPP)

07.04.15

DOZAMEL Sp. z o.o, partner w projekcie „SPINqbator ZDolnego Śląska”, zaprasza na seminarium pt. „Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej. Najlepsze praktyki w transferze technologii w opinii polskich i zagranicznych ekspertów”.

Seminarium odbędzie się 6 maja 2015 r. (środa) o godzinie 09:00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego (III piętro, Sala Miedziana) we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 10.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto