Rowerem miejskim do Wrocławskiego Parku Przemysłowego?

15.03.18

Jeśli chcesz, by w bezpośrednim sąsiedztwie WPP powstała miejska stacja rowerowa, to teraz możesz mieć na to realny wpływ! Weź udział w konsultacjach społecznych. Masz na to czas do 29 marca.

Wystarczy wejść na stronę https://www.wroclaw.pl/rozmawia/wroclawski-rower-miejski-w-rozbudowie i wybrać na mapie lokalizację Wrocławskiego Parku Przemysłowego (np. okolice ul. Fabrycznej 10).

DARR S.A. oraz Park Technologiczny Sunrise Valley z Litwy zapraszają firmy z WPP do udziału w projekcie Futurepreneurs w charakterze Partnera Merytorycznego

10.01.18

Futurepreneurs to projekt prowadzony od 2016 roku polegający na wykorzystaniu potencjału akademickiego w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów pochodzących z biznesu. Ego celem jest wspieranie innowacyjnych pomysłów biznesowych młodych ludzi w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku- Centrum Konferencyjne WPP, 13 listopada 2017

09.11.17

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., jako Koordynator Regionalny Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, wraz z Partnerami: Dolnośląskimi Pracodawcami, Funduszem Regionu Wałbrzyskiego, DOZAMEL Spółką Zarządzająca Wrocławskim Parkiem Przemysłowym, Idea Place oraz ośrodkiem Enterpise Europe Network afiliowanym przy DARR S.A. zapraszają Państwa serdecznie do udziału w Inauguracji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku.

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2017 - konferencja we Wrocławiu, 26 października 2017 r.

23.10.17

W imieniu CSRinfo zapraszamy Państwa do udziału w konferencji we Wrocławiu w ramach Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu 2017 (#TOB2017). Patronat nad wydarzeniami objęli m.in. Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rozwoju, UN Global Compact, Urzędy Miast Katowic, Poznania, Gdańska i Warszawy.

Warsztaty Świadoma Mama prowadzone przez Paulinę Holtz- 11 października, 11.00-20.00

09.10.17

11 października w Centrum Konferencyjnym WPP przy ul.Fabrycznej 10 odbędą się bezpłatne warsztaty Świadoma Mama przeznaczone zarówno dla obecnych jak i przyszłych rodziców.

Studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu – ostatnie dni rekrutacji

29.09.17

Od 1 stycznia 2017 r. każdy, kto posiada dyplom MBA, może zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

20 % zniżka na studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu

07.09.17

W związku ze zbliżającym rozpoczęciem roku akademickiego, Wyższa Szkoła Handlowa, nasz długoletni Partner i Uczestnik WPP, przygotował specjalną ofertę studiów MBA dla firm zlokalizowanych na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

Debata o innowacyjności pt. Innowacyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy - modele i dobre praktyki - 5 czerwca 2017 r- zaproszenie

26.05.17

Debata o innowacyjności pod patronatem Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie Miasta Wrocławia Rafale Dutkiewiczu Dziekana Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej pt. "Innowacyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy - modele i dobre praktyki"