Zbiórka na respirator dla wrocławskiego szpitala

03.04.20

65 tys. zł – tyle kosztuje jeden transportowy respirator, niezbędny do ratowania życia pacjentów 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. Aby placówka ta mogła zapewnić pomoc wszystkim potrzebującym. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Zachodniej Izby Godposarczej – zbiórki pieniędzy na zakup respiratora dla 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na wrześniowe wydarzenia – Progress Days, MBA Day i Spotkanie Forum Przemysłu 4.0

23.08.19

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Z uwagi na duże zainteresowanie wymagana jest jedynie rejestracja online przez formularze zapisu, znajdujące się na stronach www.

Pokolenie Y – dobrzy czy źli pracownicy? - zaproszenie na konferencję 3.04.2019

21.03.19

W imieniu Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia zapraszamy do udziału w konferencji dotyczącej pracowników pokolenia Y, która odbędzie się w dniu 3 kwietnia (środa) 2019 r. w Business Link Green2Day przy ulicy Szczytnickiej 11.

Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej - bezpłatne szkolenie 17-18 stycznia

10.01.19

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii zaprasza do udziału w bardzo interesującym szkoleniu pt. "Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej”. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się dlaczego zabezpieczenie przed ryzykiem walutowym jest kluczowe w działalności eksportowej, jak skutecznie poradzić sobie z tym problemem - bez narażania się na niepotrzebne spekulacje oraz jakie strategie i metody w tym celu wybrać.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na MBA Day - 20 czerwca

29.05.18

20 czerwca (środa) po południu zapraszamy do udziału w MBA Day. Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31, strefa MBA (budynek B, I piętro).

Warsztat celów LMI - Jak skutecznie definiować i realizować cele w działalności biznesowej. Zaproszenie na bezpłatne szkolenie na Politechnice Wrocławskiej - 30.05.2018

22.05.18

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza menedżerów oraz osoby zarządzające firmami na bezpłatne szkolenie pt.: „Warsztat celów LMI - Jak skutecznie definiować i realizować cele w działalności biznesowej”.

Ruszają zapisy do IV Mistrzostw Strzeleckich Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa DOZAMEL

21.05.18

Mistrzostwa odbędą się w dniu 22.06.2018 w godzinach od 10 do 13 na strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu.

Wielka Akcja Krwiodawcza WPP już po raz dziesiąty!

04.04.18

11 maja - w piątek - odbędzie się dziesiąta Wielka Akcja Krwiodawcza Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Zapraszamy wszystkich krwiodawców w godzinach 8-12 do wygodnej i klimatyzowanej Sali Miedzianej Centrum Konferencyjnego WPP (III piętro).