Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Mediacje a negocjacje w biznesie.
Na spotkanie zaprasza KLUB MBA Wrocław - 8 listopada.

04.11.16

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza swoich Członków i Sympatyków w dniu 8.11.2016 (wtorek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP przy ul. Fabrycznej 10 na otwarte spotkanie merytoryczne, którego celem jest przybliżenie możliwości i ograniczeń mediacji oraz sytuacji, w których warto z mediacji korzystać.

więcej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, 14-20 listopada 2016

27.10.16

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Wydarzenie to organizowane jest od 2008 r

więcej

Zbliża się europejski Finał konkursu ClimateLaunchpad

22.09.16

Przed nami ostatni etap Konkursu – Ogólnoeuropejski Finał ClimateLaunchpad, który w dniach 6-7 X 2016 r. odbędzie się w Tallinie w Estonii.

więcej

UWAGA! Od przyszłego tygodnia ruszają prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na obszarze DOZAMELU

15.09.16

Informujemy, że w poniedziałek 19 września od godzin porannych rozpoczną się prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na terenie DOZAMEL.

więcej

Rozpocznij studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu- rekrutacja trwa

08.09.16

Dozamel jako partner przedsięwzięcia  zachęca wszystkich przedsiębiorców działających we Wrocławskim Parku Przemysłowym do zapisów na studia Executive MBA ( wersja polskojęzyczna) lub International MBA ( wersja anglojęzyczna)
w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Z myślą o uczesnikach WPP  przygotowana została specjalna oferta obejmująca promocyjne opłaty za studia.Zachęcamy do zapoznania się z programem i ofertą studiów.

więcej

Wystartowała XIII edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”

08.07.16

Zachodnia Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź, Pracodawcy RP i partner merytoryczny – firma PwC zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej – XIII edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, znanego i prestiżowego wyróżnienia na Dolnym Śląsku, przeznaczonego dla przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego, który od pierwszej edycji w 2004 roku pozostaje współtwórcą dzisiejszej pozycji Dolnego Śląska na biznesowej oraz gospodarczej mapie kraju.

więcej

Rusza Tydzień dla Zdrowia i Kultury we Wrocławskim Parku Przemysłowym (15-26.06.2016)

15.06.16

Witamy w nowej odsłonie „Tygodnia dla Zdrowia i ...” W tym roku, związku z faktem, że Wrocław został ogłoszony Europejską Stolicą Kultury 2016, my również stawiamy na kulturę.

A zatem ogłaszamy – już dziś rusza TYDZIEŃ DLA ZDROWIA I KULTURY we Wrocławskim Parku Przemysłowym. Z uwagi na wielość wydarzeń, w które będzie obfitował nasz Tydzień, w dość nietypowy sposób rozpoczynamy go od środy i przedłużamy aż do niedzieli 26 czerwca. 

więcej

Zaproszenie na Wrocławskie Forum Kobiet, Wrocławskie Centrum Kongresowe w Hali Stulecia, 20 czerwca 2016 r.

09.06.16

Dozamel Sp. z o.o. wraz z Zachodnią Izbą Gospodarczą zapraszają do wzięcia udziału we Wrocławskim Forum Kobiet w ramach którego odbędą się dyskusje i ciekawe rozmowy z gośćmi specjalnymi IV Wrocławskiego Forum Kobiet, które poprowadzi Agnieszka Maciąg – światowej sławy modelka, aktorka, dziennikarka Polsat Café.

 

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto