Zamów wigilijne potrawy w Restauracji Dozamel

09.12.13

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze Świątecznej Oferty Wigilijnej jaką przygotowała dla Państwa Restauracja Dozamel. Zamówienia na potrawy mogą Państwo składać do 13 grudnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem dań.

Wizyta Gimnazjum we Wrocławskim Parku Przemysłowym

28.11.13

20 listopada Wrocławski Park Przemysłowy gościł grupę uczniów z Gimnazjum nr 29. Wycieczka rozpoczęła się od wizyty w  Centrum Konferencyjnym, w którym to klasę przywitał dyrektor Biura Marketingu Dozamel Piotr Kubiński.Przedstawił on prezentację na temat terenu WPP oraz  opowiedział o firmach znajdujących się na naszym obszarze.

„Parki przemysłowe i parki technologiczne – bliżej innowacji”- zaproszenie na konferencję- 3 grudnia 2013 r.

26.11.13

Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii, Gmina Miejska Nowa Ruda oraz Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych zapraszają do wzięcia udziału w podsumowującym projekt spotkaniu pod tytułem „Parki przemysłowe i parki technologiczne – bliżej innowacji”.

Wrocławski Park Przemysłowy na Dolnoślaskim Forum Polityczno Gospodarczym w Krzyżowej

21.11.13

Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze w Krzyżowej odbędzie się w dniach 21-23 listopada pod hasłem "Czy zakorzenienie przezwycięży kryzys?". Dozamel uczestniczy w tym wydarzeniu od wielu lat, konsekwentnie promując markę Wrocławskiego Parku Przemysłowego w licznie reprezentowanym na Forum środowisku dolnośląskich firm i samorządów.

Zapraszamy na pokaz narzędzi firmy Ks Tools - 21.11. (czwartek), parking przy Centrum Konferencyjnym WPP, ul. Fabryczna 10

19.11.13

W związku z rozszerzeniem działalności Centrum BHP Wrocławskiego Parku Przemysłowego, chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz nowy asortyment - narzędzia ręczne firmy KS Tools.

WPP poleca: Studia Executive MBA po polsku w Wyższej Szkole Handlowej. Rekrutacja trwa do 15 listopada 2013 r.

07.11.13

Miło nam poiformować, że Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu wraz z Wrocławskim Parkiem Przemysłowym uruchamia studia Executive MBA w języku polskim.

Promocja - zamów salę w naszym Centrum Konferencyjnym

17.10.13

Za każdy wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w Centrum Konferencyjnym WPP w grudniu br. przysługuje rabat