Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku- Centrum Konferencyjne WPP, 13 listopada 2017

09.11.17

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., jako Koordynator Regionalny Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, wraz z Partnerami: Dolnośląskimi Pracodawcami, Funduszem Regionu Wałbrzyskiego, DOZAMEL Spółką Zarządzająca Wrocławskim Parkiem Przemysłowym, Idea Place oraz ośrodkiem Enterpise Europe Network afiliowanym przy DARR S.A. zapraszają Państwa serdecznie do udziału w Inauguracji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku.Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowa inicjatywa promująca świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia  i podejmowania biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku w ponad 160 państw na całym świecie. Hasłem przewodnim tegorocznych 10 obchodów ŚTP jest podsumowanie 10 lat przedsiębiorczości w Polsce.

 

Inauguracja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego DOZAMEL w dniu 13 listopada 2017 roku w godzinach 9:30–14:00.

 

I część Inauguracji nawiązywać będzie do tematu przewodniego tegorocznych obchodów ŚTP w Polsce. Podsumowanie 10 lat przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku rozpocznie się wystąpieniem Pana Zbigniewa Dynaka, Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Przedstawiciele poszczególnych Instytucji Otoczenia Biznesu podsumują ostatnie 10 lat swojej działalności przyczyniającej się do rozwoju przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku.

 

Konkurencyjność, innowacyjność oraz kreatywność z każdym rokiem w coraz większy sposób charakteryzują dolnośląskie przedsiębiorstwa. Słuszność tej tezy będą starały się udowodnić dolnośląskie przedsiębiorstwa zaproszone do udziału w wystąpieniu podczas bloku tematycznego pn. Dolnośląski przedsiębiorca marką globalną.

 

Spotkanie zakończone zostanie panelem dyskusyjnym, który poprowadzi Pani Iwona Petryla z Dolnośląskiego Portalu Gospodarczego naszbiznes24.pl

 

Podczas Inauguracji będzie możliwość rozmowy z ekspertami z Instytucji Wspierającymi Przedsiębiorczość na Dolnym Śląsku na temat aktualnych instrumentów wsparcia m.in. granty, pożyczki, rozszerzenia działalności na rynki europejskie, coworking.

 

Warunkiem udziału w Inauguracji jest wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego, podpisanie oraz odesłanie na adres mailowy: katarzyna.kowalska@darr.pl

 

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 10 listopada 2017 r.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy dostępny w załączniku.


pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy - pdf Program wydarzenia - pdf

komentarze

Brak komentarzy
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto