Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Tramwaj pojedzie wzdłuż WPP!

30.07.19

Wrocławskie Inwestycje sukcesywnie podpisują umowy na budowę trasy autobusowo-tramwajowej (TAT) na Nowy Dwór. Trasa będzie przebiegać wzdłuż Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Umowy podpisywane są na kolejne zadania. Zostały już zawarte umowy: na pierwszy odcinek, z placu Orląt Lwowskich do ul. Smoleckiej (termin realizacji to dwa lata, koszt około 60 mln zł.), na drugi (już wzdłuż WPP) od wiaduktu nad ulicą Smolecką do wiaduktu nad szlakiem PKP wraz z infrastrukturą na wiaduktach oraz fragmentem ulicy Wagonowej. Długość tego drugiego odcinka wyniesie ponad 1,5 km, koszt oszacowano na ok. 31 milionów złotych. Przewidywany termin realizacji tego odcinka to 2020 rok. Wykonawcą jest firma Pro-Tra Building. Jest też umowa budowę blisko 160 metrowego wiaduktu nad torami kolejowymi 9rejon Wagonowej i Strzegomskiej). W ramach tej inwestycji powstanie także tunel pod TAT, dla pieszych i rowerzystów. Koszt podpisanego kontraktu to blisko 40 milionów złotych. Prace wykona firma Budimex i ma na to 18 miesięcy od dnia rozpoczęcia robót.


komentarze

Brak komentarzy
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto