Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Staropolska integracja w plenerze

28.04.08

18 kwietnia, na zielonych terenach Hotelu Wodnik, miało miejsce kolejne spotkanie Rady WPP, choć tym razem w zupełnie nowej formule.Znane wielu z nas z firmowych pikników, zielone nabrzeże Odry za hotelem Wodnik zamieniło się tego dnia w wioskę rycerską. Tu i ówdzie dostrzec można było przechadzającego się rycerza w przyłbicy i kolczudze, wojów w baranicach pilnujących namiotu, białogłowy wyplatające wianki. Wejścia strzegły straże z włóczniami, a uczestnikom wkraczającym spotkanie Rady Parku przygrywała staropolska kapela.
W tej niewątpliwie malowniczej scenerii rozpoczęły się powitania i krótkie wystąpienia władz Parku, organizatorów – przedstawicieli DOZAMEL Sp. z o.o., gości oraz partnerów, bez których to uroczyste spotkanie Rady Parku nie obyłoby się w tak ciekawej i niecodziennej formule – firm: Archimedes S.A, Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. i Wojdyła Inwestycje Sp. z o.o.

 

Spotkanie otworzył Przewodniczący Rady Parku pan Rafał Holanowski wraz z Wiceprzewodniczącą panią dr inż. Barbarą Łukasik-Makowską. Następnie głos zabrali pan Marcin Urban, skarbnik Miasta Wrocławia, pan Paweł Kowalczewski, prezes zarządu DOZAMEL Sp. z o.o. oraz przedstawiciele partnerów – sygnatariuszy umowy o utworzeniu Wrocławskiego Parku Przemysłowego: pan Ryszard Szewczyk, prezes zarządu Archimedes S.A. i pan Stanisław Wojdyła z firmy Wojdyła Inwestycje Sp. z o.o. Parę słów od nieobecnego prezesa Bombardiera pana Mirosława Szelezińskiego, przekazał prowadzący spotkanie – pan Piotr Kubiński, dyrektor Biura Marketingu i Zarządzania Relacjami z Klientem z firmy DOZAMEL. Do udziału w Futuralliach 2008 w Kanadyjskim Quebec zachęcali przedstawiciele Convention Bureau - Wrocław.

   

  

Nieoczekiwanie na podest wkroczyli rycerze i na znak przejęcia władzy nad dalszym przebiegiem spotkania zakuli prowadzącego w dyby, a gości porwali do rycerskich konkurencji. Były wyścigi na staropolskich nartach na trawie, biegi w 20-kilogramowych kolczugach, ścinanie głów kapuścianych, szatkowanie ogórka szablą i strzelanie z łuku. Najlepsi otrzymali puchary króla – staropolskie kufle opatrzone znakiem WPP. Nie obyło się bez pokazów walk rycerskich i wieczornego rytuału ognia.

 

   

  

  

  

 

Swobodna atmosfera sprzyjała bliższemu poznaniu się i rozmowom. W tym uroczystym spotkaniu Rady Parku wzięło udział blisko 150 osób, w tym zarówno przedstawicieli firm będących Uczestnikami WPP, jak również firm z terenu Parku, które jeszcze nie dołączyły do grona Uczestników, a także zaproszonych gości.

 

    

 


komentarze

Brak komentarzy
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto