Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Spotkania Akademii WPP

 

Spotkanie z Ekspertem: Mariusz Staniszewski, Prezes Zarządu Noble Funds TFI SA

12.01.11

W ramach znanego już Państwu cyklu Akademii WPP zapraszamy na kolejne spotkanie z ekspertem i ekonomistą panem Mariuszem Staniszewskim, którego osią wystąpienia i dyskusji będzie temat „Zmiany światowych sił gospodarczych – gdzie szukać potencjału wzrostu?”
Spotkanie odbędzie się 25 stycznia o godz. 15 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

więcej

Spotkanie z Ekspertem -Ryszardem Petru (2.11.2010)

15.06.10

Wrocławski Park Przemysłowy, BRE Bank SA oraz Zachodnia Izba Gospodarcza zapraszają na kolejne spotkanie w ramach Akademii WPP - Spotkanie z Ekspertem. Gościem spotkania będzie Ryszard Petru, Dyrektor BRE Banku SA ds. Strategii i Nadzoru Właścicielskiego, Główny Ekonomista Banku. Spotkanie odbędzie się 2 listopada (wtorek) o godz. 15:00 w Centrum Konferencyjnym WPP.

więcej

Akademia WPP zaprasza na kolejne spotkanie- Region a duży biznes

07.02.09

Duże przedsiębiorstwa, charakteryzujące się wysokim stopniem specjalizacji, ugruntowaną pozycją rynkową, posiadające możliwość wykorzystania w swojej działalności wysokich technologii i wdrażania zaawansowanych technik produkcji, odgrywają istotną rolę w intensyfikacji rozwoju gospodarczego Dolnego Śląska. Jednocześnie region podejmuje wiele działań zmierzających do aktywizacji życia gospodarczego.

więcej

Akademia WPP zaprasza na kolejne spotkanie- Pozyskiwanie środków unijnych dla przedsiębiorstw w okresie finansowania 2007-2013

13.06.08

Możliwość pozyskania środków z funduszy europejskich stanowi już od kilku lat szansę na wzrost dynamiki rozwoju polskich przedsiębiorstw. Wykorzystywana jest ona coraz częściej i chętniej przez nasze firmy, którym dzięki dodatkowemu zastrzykowi kapitału jest łatwiej utrzymać się na ścieżce rynkowego sukcesu.

więcej

Akademia WPP zaprasza na kolejne spotkanie- Infrastruktura i usługi IT na obszarze Wrocławskiego Parku Przemysłowego- wizja i kierunki rozwoju

11.01.08

Obserwując kolejne inicjatywy europejskie zauważamy, że coraz wyraźniej podejmują one problematykę konkurencyjności państw UE w skali globalnej.

więcej

Akademia WPP zaprasza na kolejne spotkanie- Możliwości pomocy dla pracodawców w zakresie pozyskiwania pracowników

05.11.07

Ciesząca dobra koniunktura gospodarcza w Polsce powoduje znaczny wzrost zapotrzebowania na nowych pracowników. Teoretycznie wysokie jeszcze bezrobocie powinno zaspokoić potrzeby pracodawców w zakresie pozyskania kandydatów na nowe miejsca pracy. Rzeczywistość pokazuje jednak, że coraz większe grono przedsiębiorców ma znaczne trudności z pozyskaniem wykwalifikowanych pracowników.

więcej

Akademia WPP zaprasza na kolejne spotkanie- Finansowe instrumenty wspierające zarządzanie rozwojem i płynnością firmy

11.04.07

Polska, jak wiele innych krajów Europy i świata, cieszy się obecnie dobrą koniunkturą gospodarczą. Dla wielu przedsiębiorstw jest to zatem okres inwestowania i rozwoju. Na naszym spotkaniu chcielibyśmy przedstawić Państwu różnorodne rozwiązania finansowe, dzięki którym ten okres może być jeszcze lepiej wykorzystany i pozwoli stworzyć stabilne oraz długofalowe podstawy wzrostu przedsiębiorstwa. 

więcej
1 2 3 4
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto