Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

DONAKO. Nowa Malarnia

04.12.17

W listopadzie 2017 r. w DONAKO została uroczyście otwarta nowa linia malarska do malowania segmentów wentylacyjnych. W uroczystości uczestniczyli Zarząd i pracownicy DONAKO zaangażowani w realizację oraz zaproszeni goście: projektanci, wykonawcy, dostawcy urządzeń oraz przedstawiciele Dozamelu, GE Wrocław, DFME. Linia usytuowana jest na 10. nawie hali C1, w byłym pomieszczeniu szlifierek, które to gniazdo zostało wcześniej przeniesione na 7. nawę hali C1.Historia powstania tej inwestycji sięga roku 2016, kiedy to pojawił się pierwszy pomysł, aby zainstalować w DONAKO linię malarską do malowania segmentów wentylacyjnych i tym samym poprzez realizację tego procesu na własnym podwórku zwiększyć jego efektywność. Pierwsze wizyty referencyjne w poszukiwaniu dostawcy odpowiedniej technologii przeprowadził dyr. Jerzy Wójcikowski. W rok 2017 DONAKO wkroczyło mając już pełne rozeznanie tematu. Umowa na dostawę została podpisana z firmą ASTHERM i obejmowała: stół do odtłuszczania, kabinę lakierniczą, kabinę suszenia oraz pomieszczenie kuchni farb. Medium grzewczym jest gaz ziemny, w tym celu doprowadzono dedykowaną nitkę rurociągu gazowego. Sterowanie procesem odbywa się poprzez monitor dotykowy z układem sterującym ASTRONIC. Całość jest wyposażona w specjalne, innowacyjne, wysokociśnieniowe układy wentylacyjne oraz w układ oszczędzania energii.

(inf. własna Donako)


komentarze

Brak komentarzy
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto