Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Akademia WPP zaprasza na kolejne spotkanie: „Ochrona pracy w firmie. Najnowsze rozwiązania środków ochronnych dla spawaczy oraz pracowników produkcji i usług ”

10.10.11

Akademia odbędzie się 25 października 2011, o godz. 10.00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego, DOZAMEL Sp. z o.o., ul. Fabryczna 10, III piętro, sala „Krzemowa”. 

                                   

 

 

 

 

 

 

Zaproponowany temat jest kolejnym z cyklu spotkań, jakie realizujemy w obszarze szeroko pojętej ochrony pracy w firmie. Poruszane zagadnienia są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców chcących zapewnić pracownikom ochronę zgodną z wymaganiami obowiązujących przepisów oraz poznać wymierne korzyści, jakie może przynieść inwestowanie w poprawę warunków pracy.

 

Na spotkaniu przedstawimy zalety nowoczesnych i ekonomicznych środków ochrony, które niewielkim nakładem zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa pracownikom.

 

Specjalnie na spotkanie zaproszony został przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie współpracy Państwowej Inspekcji Pracy z firmami produkcyjnymi i usługowymi. Zaprezentowane zostaną również informacje nt. najnowszych środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, porady dotyczące ich właściwego doboru, z uwzględnieniem wyników oceny ryzyka zawodowego. Spotkanie zamknie dyskusja oraz prezentacja salonu sprzedaży środków ochronnych największych producentów krajowych i zagranicznych Centrum BHP Wrocławskiego Parku Przemysłowego (WPP).

 

 

  

Udział w spotkaniu  jest bezpłatny. Każdy z uczestników otrzyma upominek.

 

 

Prosimy o potwierdzenie przybycia na załączonym formularzu do dnia 21 października 2009 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej: bhp@wpp.wroc.pl  lub faxem na nr 071 35 65 132.


pliki do pobrania

formularz_zgloszeniowy.doc - doc szczegolowa_agenda_spotkania.pdf - pdf
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto