Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Akademia WPP zaprasza:
Spotkanie z Ekspertem Pawłem Tkaczykiem pt. „Zakamarki marki - czyli co jeszcze możesz zrobić, aby Twoja firma stała się silną marką?”

15.02.12

W ramach cyklu Akademii WPP – Spotkań z Ekspertem oraz Spotkań Biznesowych Zachodniej Izby Gospodarczej we współpracy z BRE Bankiem SA, proponujemy Państwu tym razem tematykę związaną z budowaniem przewagi konkurencyjnej w dynamicznym otoczeniu w oparciu o silną markę.

Gościem spotkania będzie Paweł Tkaczyk - znany i ceniony w środowisku marketingowym ekspert, wykładowca i szkoleniowiec z dziedziny zarządzania marką, tworzenia identyfikacji wizualnej i wszystkich tych rzeczy, którymi zajmuje się na co dzień jako praktyk.



Pawel Tkaczyk

 

Silna marka „dzieje się” w głowie konsumenta. Dlatego wybiera Allegro, a nie eBay, kiedy robi zakupy. Dlatego kiedy mówisz „klocki” myślisz „LEGO”. Czy mała i średnia firma ma szansę na taki rząd dusz? Oczywiście. Znany na całym świecie Skype jeszcze kilka lat temu był taką właśnie firmą. Jak zabrać się za budowanie silnej marki? Co jest wymagane, na czym się skupić? Na te i inne pytania odpowie autor bestsellerowej książki „Zakamarki marki”.

 

Spotkanie z Pawłem Tkaczykiem będzie doskonałą okazją do wysłuchania opinii eksperta, zadania najbardziej aktualnych pytań nurtujących przedsiębiorców, a także do wzięcia udziału w dyskusji. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do menedżerów najwyższego szczebla, właścicieli firm, dyrektorów oraz specjalistów działów marketingu i PR-u.

 

Organizatorami spotkania są: DOZAMEL Sp. z o.o. – podmiot zarządzający Wrocławskim Parkiem Przemysłowym , Zachodnia Izba Gospodarcza oraz BRE Bank SA.

 

Udział jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się 6 marca (wtorek) o godz. 13:00 w Centrum Konferencyjnym WPP, DOZAMEL, ul. Fabryczna 10, III piętro, Sala Miedziana.

 

Prosimy o potwierdzenie przybycia na dołączonym niżej formularzu do dnia 2.03.2012r. za pośrednictwem poczty elektronicznej: wpp@wpp.wroc.pl lub faxem na nr 071 35 65 525.

 

         


pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy - doc Zaproszenie i agenda - pdf
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto